Yılmaz Morgül’ün Annesi Fatma Morgül Hayatını Kaybetti

Yılmaz Morgül’ün Annesi Fatma Morgül Hayatını Kaybetti

Yılmaz Morgül büyük bir acı yaşadı. 58 yaşındaki şarkıcının uzun süredir yoğun bakımda tedavi gören ve Alzheimer hastası olan annesi Fatma Morgül vefat etti. Üzücü haberi sosyal medya sayfasından duyuran Morgül, annesinin cenaze töreni bilgilerini de takipçileriyle paylaştı. Yılbaşı gecesi annesini kaybeden Yılmaz Morgül doktor kontrolünde sahneye çıktı ve konser verdi.

Şarkıcı Yılmaz Morgül’ün bir süredir hastanede tedavi gören annesi Fatma Morgül yaşamını yitirdi. Annesinin vefat haberiyle yıkılan Yılmaz Morgül, anlaşması olduğu için Büyükçekmece’deki bir otelde doktor kontrolüyle sahneye çıkmak zorunda kaldı.

“Acı Haberi Sosyal Medyadan Duyurdu”

Acı haberi sosyal medya hesabından duyuran Morgül yaptığı paylaşımda “Hayatımın en acı günü. Anneciğim vefat etti. Allah rahmet eylesin” ifadelerini kullandı. Morgül’e aralarında çok sayıda ünlü ismin de bulunduğu takipçilerinden başsağlığı mesajları yağdı.

Ünlü şarkıcı annesinin cenaze töreni bilgilerini de paylaşmayı ihmal etmedi. Fatma Morgül, Beykoz Merkez Camii’nde kılınan ikindi namazına müteakip Beykoz Kemerüstü Mezarlığı’na defnedildi.

superhaber.tv

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş