Vali Aydoğdu Milli Takımla Oturarak Voleybol Oynadı

Vali Aydoğdu Milli Takımla Oturarak Voleybol Oynadı

Oturarak Voleybol Erkek Milli Takımımızın kampını ziyaret eden Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, sporcularımızla oturarak voleybol oynadı.

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, Türkiye’nin ev sahipliğinde ilk kez Antalya’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası hazırlıkları kapsamında Aksaray’da kampa giren Oturarak Voleybol Erkek Milli Takımımızı ziyaret etti.

Başantrenör Yusuf Kenan Kök ve teknik ekipten çalışmalar hakkında bilgi alan Aydoğdu, daha sonra sporcularımızla oturarak voleybol oynadı.

Farkındalık oluşturmak için milli takımımızın kampını ziyaret ettiğini belirten Aydoğdu, “Türkiye’nin ilk paralimpik kamp merkezi Aksaray’da. Biz de misafirimiz olan Oturarak Voleybol Milli Takımı’mızın kampını ziyaret ettik. Sporcularımızla birlikte antrenman yaptık. Hayatın içinde önemli olan kalpten engelli olmamaktır. İnsan azmettiği zaman tüm engellerin üzerinden gelebilir. Arkadaşlarımızı ziyaret etmek, onlarla birlikte olmak bizleri çok mutlu etti. İnşallah arkadaşlarımız kamp sürecini çok iyi geçirerek Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edecekler. Takımımızın başarıları daim olsun. Genç ve dinamik bir kadroya sahibiz. Çok keyif aldığımız bir maç oldu. Tüm ekibe başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Başantrenör Yusuf Kenan Kök ise “Bizleri ziyaret eden ve moral veren Valimiz Aydoğdu’ya çok teşekkür ediyorum. Biz Aksaray’ı kendi evimiz gibi görüyoruz. Çok sıcak bir ortamda kamp çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah Aksaray’ın bize kattığı sinerjiyle Avrupa Şampiyonası’nda başarılar elde edeceğiz.” diye konuştu.

10 Şubat’ta çalışmalarını tamamlayacak Millilerimizin kamp kadrosunda şu sporcular yer alıyor:

Mehmet Yılmaz, Samet Yılmaz, Tarkan Adik, Onur Yıldırım, Yahya Çolak, Emircan Uzun, Muhammed Öz, Ahmet Tezcan, Metin Karaca, Emre Karataş, İbrahim İdan, Kemal Kaya, Halil İbrahim Köseler.

tbesf

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş