Üç Kez Felç ve Kalp Krizi Geçirdim

Üç Kez Felç ve Kalp Krizi Geçirdim

ABD’li şarkıcı Demi Lovato, kötü alışkanlıkları nedeniyle üç kez felç, bir kez de kalp krizi geçirdiğini açıkladı. Lovato, “Beyin hasarı aldım ve bugün hala bunun etkileriyle uğraşıyorum” dedi.

28 yaşındaki şarkıcı Demi Lovato’nun hayatını konu alan ‘Demi Lovato: Dancing With The Devil’ adlı belgeselin fragmanı Youtube kanalında yayınlandı.

Lovato, 2018 yılında aşırı doz uyuşturucu kullandığı için hastaneye kaldırılmasıyla ilgili ilk kez açıklamalarda bulundu.

“BEYNİM HASAR ALDI”

Demi Lovato, aşırı doz uyuşturucu alması nedeniyle üç kez felç ve kalp krizi geçirdiğini belirtti. Yönetmenliğini Michael Ratner’ın üstlendiği belgeselde Demi Lovato, kötü alışkanlığının bedelini nasıl ödediğini de anlattı. Lovato ” Beyin hasarı yaşadım. Bunun etkileri hala devam ediyor. Araba kullanmıyorum, çünkü görüşümle ilgili karanlık noktalar var” dedi.

Ünlü şarkıcı “Dokuz tane hayat yaşadım, tıpkı kedim gibi. Biliyor musunuz, şu anda dokuzunca hayatımdayım. Sevdiğim işleri yapmaya geri dönmeye, yani müziğe dönmeye hazırım” diyerek gelecekle ilgili planlarını anlattı.

‘Dancing With The Devil’ belgeselinin 23 Mart’ta Youtube’da yayınlanması bekleniyor.

OYUNCULUK DA YAPTI

Kısa bir süre oyunculuk da yapan Demi Lovato, çocuk oyuncu olarak ilk kez ‘Barney ve Arkadaşları’nda rol almıştı.
Ardından 2008’de ‘Rock Kampı’ adlı televizyon filminin başrolünde yer alarak ünlenmişti.

BESLENME PROBLEMLERİ YAŞADI

Bir dönem şarkıcı Joe Jonas ile de aşk yaşayan Lovato, Jonas’tan ayrıldıktan sonra beslenme problemleri ve bazı psikolojik sorunlardan dolayı rehabilitasyona alınmıştı.

28 Ocak 2011 tarihinde de tedaviden çıkarak Temmuz 2010’da başladığı üçüncü albüm çalışmalarına kaldığı yerden devam etti ve 12 Temmuz 2011 tarihinde kişisel sorunlarını anlatan ‘Skyscraper’ adlı bir single yayınlamıştı. Demi, bu şarkıyla Teen Choice Ödülleri’de ‘En İyi Yaz Şarkısı’ ödülünü almıştı.

Habertürk

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş