Türkiye’nin En Büyük Kapsayıcı Engelli İstihdamı Buluşması

Türkiye’nin En Büyük Kapsayıcı Engelli İstihdamı Buluşması

Türkiye’nin engelli iş gücü kaynağı ve İŞKUR özel istihdam bürosu olarak her yıl 600’den fazla engeli olan adaylarımızın iş fırsatlarına ulaşmalarına aracılık eden Engelsizkariyer.com, 15. Engelsiz Kariyer Günleri ile pandemi sonrası yeniden kapılarını açacak olan EYAF EXPO Engelsiz Yaşam Fuarı’nda.

İŞ, STAJ VE YENİ KARİYER FIRSATLARI ARAYAN ENGELLİ ADAYLARIMIZ,
BU BULUŞMAYI SAKIN KAÇIRMAYIN! BEKLİYORUZ!

Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı işbirliği ile Engelsiz Yaşam Fuarı kapsamında düzenlenecek Engelsiz Kariyer Günleri, iş arayan engelli adaylarımızı engelli aday arayan firmalarımızla 2 yıl aradan sonra yeniden bir araya getirecek. iş, staj ve yeni bir kariyer fırsatı arayan adaylarımızla tanışmak, mülakat yapmak ve sorularınıza cevaplar vermek için 22 firmadan 50’den fazla insan kaynakları işe alım uzmanları standlarında sizleri bekliyorlar.

Sizi Bekleyen Firmalarımızdan Bazıları: Ford Otosan, Şişecam, Garanti BBVA, Ford Otosan, Carrefoursa, EGİS Tünel İşletmeciliği (Avrasya Tüneli), Temsa, Türk Tuborg, İpekyol, PepsiCo, Mikro Grup, Webhelp, DHL, English Home, Doğuş Hospitality, CK Enerji, Siemens, Aydınlı, İGA İstanbul Airport, İSS, LC Waikiki…

Yer: Engelsiz Yaşam Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi 9.Salon (Yeşilköy, Atatürk Havalimanı Karşısı)
Tarih: 1-4 Aralık 2022 (4 Gün)
Saat: 10:00 – 16:30

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş