Tren Kazası Geçiren Eren Bulut’a TBESF Başkanı Ergezen’den Destek

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Muaz Ergezen, Amasya’da tren kazası geçiren ve tedavisi Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde (OMÜ) tamamlanarak taburcu edilen 15 yaşındaki amatör futbolcu Eren Bulut’u arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

Başkan Ergezen görüşmenin ardından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Eren’e ve ailesine geçmiş olsun dileklerimi ilettim, Federasyonumuz bünyesindeki kulüplerimizin kapısı kendisine ardına kadar açık. İnşallah hızlıca toparlanacak ve yeşil sahalar ile yeniden buluşacak. Biz kendisine her türlü desteği vermeye hazırız. Federasyonumuzun tüm sporcularının özveri, azim ve başarı dolu hikayeleri mevcut, Eren şimdiden hedefini koymuş, eminim kendisi yakın gelecekte milli takımımızın bir üyesi olarak, başarılarıyla adından övgüyle bahsettirecektir. En yakın zamanda kendisini ziyaret edeceğim.”

Amasya İl Özel İdare Spor Kulübü futbolcusu 15 yaşındaki Eren Bulut’a, 14 Ocak’ta rayların üstünden spor yapacağı alana geçmek isterken lokomotif çarpmış, kaza sonucu genç oyuncu ağır yaralanmıştı.

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde ameliyata alınan Eren’in sağ ayağı kesilmişti.

tbesf

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş