Trabzonspor Maçına Gitmek İsteyen Engelli Genç Yolda Bırakıldı

Trabzonspor Maçına Gitmek İsteyen Engelli Genç Yolda Bırakıldı

Trabzonspor’un Gaziantepspor’la karşı karşıya geleceği müsabaka öncesi belediye otobüsü ile stada gitmek isteyen engelli genç, akülü aracıyla belediye otobüsüne alınmadı. İlk kez böyle bir durum yaşadığını ifade eden Şener Topaloğlu, “Otobüsü bekledim ama otobüs şoförü beni almadı. Gerekçe olarak akülü araçların belediye otobüsüne giremeyeceğini söyledi. Daha önce böyle bir sıkıntı yaşamadım. Başkanımızın bize ne kadar değer verdiğini biliyorum. Haklarımızı savunun lütfen” dedi.

İlk kez böyle bir durumla karşı karşıya kaldığını ifade eden Şener Topaloğlu, çektiği videoyu sosyal medya hesabından paylaşarak sesini Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’na duyurmaya çalıştı.

Topaloğlu, “Şu anda Moloz’da otobüs bekliyorum maça gitmek için. Otobüsü bekledim ama otobüs şoförü beni almadı. Gerekçe olarak akülü araçların belediye otobüsüne giremeyeceğini söyledi. Daha önce böyle bir sıkıntı yaşamadım. Başkanımızın bize ne kadar değer verdiğini ben biliyorum. Haklarımızı savunun lütfen. Kavga mı edelim, bir şey mi yapalım anlayamadık. Lütfen bize dönüş yapılsın” ifadelerini kullandı.

61medya.com

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş