Trabzon Yomra’da 14 Yaşında Kansere Yenildi

Trabzon Yomra’da 14 Yaşında Kansere Yenildi

Trabzon’un Yomra ilçesinde 14 yaşındaki Emirhan Kerimoğlu yakalandığı amansız hastalıktan dolayı hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre yaklaşık 15 gün önce karın ağrısı şikayetiyle babasıyla hastaneye giden Emirhan Kerimoğlu burada yapılan tetkiklerde lösemi teşhisi koyuldu. Teşhisten bir hafta sonra beynine pıhtı atması sonucu kaldırıldığı hastanede 5 günlük yaşam savaşını kaybetti.

Genç Emirhan Kerimoğlu’nun cenazesi Yomra Merkez Yeni camiinde ikindi namazından sonra kılınan cenaze namazından sonra Uğurlu Belediye Mezarlığı’nda toprağa verildi. Yomra Özdil Mahallesi Durançay Mevkiinden Özdil TEDAŞ emekli şefi ve Durançay Mahallesi eski Muhtarı Kamuran Erol’un torunu, olan Emirhan Kerimoğlu sevenlerini gözyaşına boğdu.

Cenazeye Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, AK Parti Yomra İlçe Başkanı Abdulkadir Özdemir ve yönetimi, CHP Yomra İlçe Başkanı Erol Pekşen ve yönetimi, Demokrat Parti İlçe Başkanı Tuncay Kaya, Meclis üyeleri, STK Başkanları, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

gunebakis.com.tr

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş