Tekirdağ’da, ”Ergene Aşevi, Engelli ve Yaşlı Merkezi” Hizmete Açılıyor

Tekirdağ’da, ”Ergene Aşevi, Engelli ve Yaşlı Merkezi” Hizmete Açılıyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Ergene Aşevi, Engelli ve Yaşlı Merkezi’ni hizmete hazır hale getirdi. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Ergene Aşevi, Engelli ve Yaşlı Merkezi, 11 Ağustos Cuma günü açılıyor.

Açılışı yapılacak Ergene Aşevi, Engelli ve Yaşlı Merkezi projesinde 350 metrekare aşevi, 158 metrekare mutfağın yanı sıra sebze, meyve, kuru gıda ve soğuk hava depoları, teknik hacimler, ofisler ve mescitler yer alıyor.

Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergilemeye devam ettiklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, projeye ilişkin şunları söyledi:

“Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak il genelinde proje ve yatırımlarımıza devam ediyoruz. Her gün bir ilçemizde ya temel atıyoruz ya da açılış yapıyoruz. Tekirdağ için durmaksızın çalışıyoruz. Kimsesizlerin kimsesi misyonumuz çerçevesinde Ergene ilçemizde önemli hizmetlere imza atacak olan Ergene Aşevi, Engelli ve Yaşlı Merkezi’ni halkımızın hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 11 Ağustos Cuma günü saat 11:00’de gerçekleştireceğimiz Ergene Aşevi, Engelli ve Yaşlı Merkezi’mizin açılışına tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum. Yaklaşık 21 milyon TL yatırım maliyetine sahip tesisimiz şimdiden Ergenemize ve tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun”

Anka Haber Ajansı

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş