Stevie Awards’tan CarrefourSA’ya 7 Ödül

Stevie Awards’tan CarrefourSA’ya 7 Ödül

CarrefourSA, iş dünyasının en prestijli ödüllerinden 2022 Stevie Awards’tan, 2 altın, 4 gümüş ve 1 bronz ödülle döndü.

CarrefourSA, küresel anlamda iş dünyasının en prestijli organizasyonları arasında yer alan Stevie Awards tarafından bu yıl da ödüllendirildi. Şirketin işitme engelli çalışanlar için tasarladığı ‘Ellerin Sesi’ projesi Stevie Awards for Great Employers yarışmasında ‘Çeşitlilik ve Kapsayıcılık’ kategorisinde bronz ödüle layık görülürken, ambalaj atığını azaltmak ve israfı önlemek amacıyla oluşturduğu projesi ‘Kendi Kabınla Gel’ projesi ise, 19’uncu Stevie International Business Awards’ta ‘Yılın İletişim ve Halkla İlişkiler Kampanyası – Çevre’ kategorisinde gümüş ödülü almaya hak kazandı.

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, müşteri deneyimi ekibinin 2021 yılında başlattığı ve ‘Müşterinin Sesi (Voice of Customer)’ çatısı altında yürüttüğü projelerle de 4 ayrı ödülün sahibi oldu.

“Yılın Şirketi Kategorisinde Gümüş Ödüle Layık Görüldü”

‘Yılın En İyi Müşteri Hizmetleri Ekibi’ (Customer Service Team of the Year) ve ‘Müşteri Memnuniyetinde Başarı’ (Achievement in Customer Satisfaction) kategorilerinde altın ödülün sahibi olan CarrefourSA, ‘Yılın Müşteri Hizmetleri Departmanı’ (Customer Service Department of the Year) ve ‘Tüketici Servisleri’ (Product & Service Categories – Consumer Services) kategorilerinde de gümüş ödül kazandı. Türkiye organize gıda perakendeciliğinin öncü markalarından CarrefourSA ayrıca ‘Yılın Perakende Alanında En İyi Şirketi’ (Company of the Year – Retail – Large) kategorisinde gümüş ödülü almaya hak kazandı.

“Bu Ödüller, Vizyonumuzun ve Kararlılığımızın En Güçlü Göstergesi”

Doğrusu CarrefourSA’da diyerek tanımladıkları yeni nesil market anlayışlarının, operasyonel mükemmeliyetin ötesinde sürdürülebilirlik konusunda da çok ciddi bir kararlılığı vurguladığını ifade eden CarrefourSA CEO’su Kutay Kartallıoğlu, “Aldığımız bu ödüller, bu konudaki kararlılığımızın ve ortaya koyduğumuz vizyonun en güçlü göstergesi. Her yıl 12 binin üzerinde başvurunun değerlendirildiği Stevie Awards bünyesinde, en çetin rekabetin yaşandığı kategorilerde 7 ödüle layık görülmek, bu çabalarımızın uluslararası alanda da fark edildiğinin ve takdir edildiğinin ispatı. Bu ödüllerin verdiği güçle, yolumuza daha güçlü şekilde devam edeceğiz. Önümüzdeki dönemde, aynı heyecan, motivasyon ve inançla ülkemizi ve dünyayı kapsayıcı, öncü, örnek projelerle tanıştırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

DHA

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş