SERÇEV ve Halkbank Ortaklığında Farkındalık Etkinliği

SERÇEV ve Halkbank Ortaklığında Farkındalık Etkinliği

Serebral Palsili Çocuklar Derneği, toplumsal farkındalığı güçlendirmek amacıyla Halkbank ile bir etkinlik düzenledi. Etkinlik renkli anlara sahne oldu.

Halkbank Spor Kulübü yöneticileri ve Erkek Voleybol Takımı, Serebral Palsili Çocuklar Derneği’nin (SERÇEV) etkinliğine katıldı. SERÇEV Engelsiz Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen ve serebral palsi konusundaki toplumsal farkındalığı güçlendirmek amacıyla yapılan etkinlikte, takımı temsilen Yiğit Gülmezoğlu, Micah Ma’a, Doğukan Ulu, Mert Matiç, Oğuzhan Doğruluk, Yiğit Hamza Aslan, Deniz İvgen ve Yunus Emre Tayaz yer aldı.

“Mutlu Eden Etkinlik”

Etkinliğin en renkli bölümü, SERÇEV omurilik felçli çocukları ve SERÇEV Engelsiz Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin oynadığı voleybol maçıydı. Müsabaka sonunda tüm katılımcılar mutluluklarını dile getirirken, Halkbank Genel Müdür Yardımcısı ve Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Ergin Kaya, Halkbank’ın katkılarının artarak süreceğini söyledi. Gerçekleştirilen etkinlikte serebral palsili Turgay Karakaş, Ergin Kaya’ya ‘teşekkür plaketi’ verdi.

Hürriyet

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş