Şarkıcı Sıla’nın Acı Günü: Babasını Kaybetti!

Şarkıcı Sıla’nın Acı Günü: Babasını Kaybetti!

Ünlü sanatçı Sıla Gençoğlu’nun babası yaklaşık 1 ay önce beyin kanaması geçirmiş ve hastaneye kaldırılmıştı. Hastanede tedavi gören 73 yaşındaki Şükrü Gençoğlu’ndan bugün üzen haber geldi. Sıla’nın babası Şükrü Gençoğlu hayatını kaybetti.

Güçlü sesiyle ve özel hayatıyla sık sık adından söz ettiren Sıla Gençoğlu’nun babası Şükrü Gençoğlu, 1 ay önce beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırıldı. Bir süredir hastanede tedavi gören Gençoğlu’ndan kötü haber geldi.

“İzmir’de Tedavi Gördüğü Hastanede Vefat Etti”

Güçlü sesi ve sevilen şarkılarıyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü sanatçı Sıla Gençoğlu’nun babası bu sabah İzmir’de tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu. Gençoğlu’nun cenaze töreniyle ilgili henüz bir şey bilinmezken babasının ölümüyle yıkılan Sıla Gençoğlu da henüz bir açıklama yapmadı. 01 Ocak 1949 tarihinde Acıpayam Kelekçi’de doğan kimya mühendisi Şükrü Gençoğlu, eczacı Ömür Gençoğlu ile evliydi.

“Kızına Konser Öncesi Sürpriz Yapmıştı”

Şükrü Gençoğlu, geçen yıl ağustos ayında Muğla Didim’de konser hazırlığı yapan kızına sürpriz yapmıştı. O anları İnstagram hesabından paylaşan şarkıcı, “Babam da sürpriz yapıp, soundcheck’i bastığına göre bu akşam fırtına gibi geçecek” ifadelerini kullanmıştı.

TGRT Haber

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş