Şarkıcı Mustafa Sandal Düğün Hediyelerini Engelsiz Yaşam Vakfı’na Bağışlatacak

Şarkıcı Mustafa Sandal Düğün Hediyelerini Engelsiz Yaşam Vakfı’na Bağışlatacak

Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup, Türkiye’nin Roma Büyükelçiliği’nde kıyılan nikahla hayatlarını birleştirdi. Çiftin şahitliğini Simge Sütşurup ve Tunç Taşdemir üstlendi.

DÜĞÜNLERİ 10 HAZİRAN’DA

Çift, düğünleri için Marmaris’i seçti. 10-12 Haziran’daki hafta sonunda 80 kişilik düğün organizasyonuyla evliliklerini kutlayacak.

DAVETLİLERDEN HEDİYE YERİNE BAĞIŞ YAPILMASI İSTENECEK

Düğüne gelecek 80 özel davetliden, gelin ve damada hediye vermek yerine “Engelsiz Yaşam Vakfı”na bağış yapmaları istenecek. Düğüne giden davetliler gelin ve damada vermek istedikleri hediyeler yerine, Engelsiz Yaşam Vakfı’nın hesap numarasına gönüllerinden kopan miktarı bağış yapacak. O paralarla da Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından Mustafa ve Melis Sandal adına ihtiyaç sahiplerine tekerlekli sandalye alınıp bağışlanacak. Ünlü çift, “Bu özel gecemizde böyle anlamlı bir işe vesile olmaktan dolayı çok mutlu olacağız.” dedi.

DÜĞÜN SONRASI PARTİ

10 Haziran’da akşam Manos’ta ‘Yunan Gecesi’ yapacak olan çift, 11 Haziran’da otelin manzaralı çimenliğinde düğün yapacak. Ardından sahile inecek olan davetlileri, burada eğlenceli bir parti bekliyor. Düğün, ertesi sabah keyifli bir brunchla sona erecek.

Snob Magazin

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş