Şanlıurfa’da, 15 Temmuz Derneği’nden Anlamlı Ziyaretler

Şanlıurfa’da, 15 Temmuz Derneği’nden Anlamlı Ziyaretler

15 Temmuz Derneği Haliliye İlçe Başkanlığı, Şanlıurfa Muharip Gaziler Derneği ile Şehit ve Gazi Derneği Başkanı Mehmet Yavuz’u ziyaret etti. Bu anlamlı ziyarette, demokrasi mücadelesinde gösterdikleri üstün kahramanlık ve fedakarlıkla tanınan gaziler ve şehit aileleri onurlandırıldı.

15 Temmuz Derneği Haliliye İlçe Başkanı ve beraberindeki heyet, şehit ve gazilerin yanında olmanın önemini vurgulamak amacıyla ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette duygu dolu anlar yaşandı.

Başkan Mehmet Yavuz, Haliliye İlçe Başkanlığı’nın nazik ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gazilerin ve şehit ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını hissetmelerinin kendilerini mutlu ettiğini belirtti.

Haliliye İlçe Başkanı ise yaptığı açıklamada, gazilerin ülkenin her daim en değerli kahramanları olduğunu belirtti. Onların vatan için gösterdiği fedakarlıkların unutulmayacağını vurguladı ve devletin her zaman gazilerin yanında olduğunu ifade etti.

Ziyaret sırasında gaziler ile bir süre sohbet edildi ve onların hikayeleri dinlendi. Kahraman gazilerin, demokrasiye inançlarından ve vatan sevgilerinden bahsetmeleri duygusal anlar yaşattı. Ziyaret sonunda ise Şehit ve Gazi Derneği Başkanı Mehmet Yavuz, ilçe başkanı ve beraberindeki heyete teşekkür ederek, bu anlamlı ziyaretin kendilerine moral ve motivasyon sağladığını belirtti.

RHA Ajans

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş