Sakarya’da Kent Orkestrası Engelliler İçin Çaldı

Sakarya’da Kent Orkestrası Engelliler İçin Çaldı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrasının sahne aldığı Türk ve Batı Müziği Konseri ile konsere katılanların kulaklarının pası silindi.

KYK’da misafir olarak kalan ve çeşitli illerden gelen öğrenciler önce engelliler derneğini ziyaret ettiler ve daha sonra konser salonuna geçtiler.

Kent Orkestrası Deniz Başay’ın şefliğinde Ziya Taşkent konser salonunda gerçekleşen etkinliğe çok sayıda engelli bireyler aileleri, Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Aslı Çam, yönetim kurulu üyeleri ve KYK’da çeşitli illerden gelen öğrenciler ile Gençlik ve Spor il Müdürlüğü Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Yavuz Çangır katıldı.

Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Aslı Çam konuşma yaparak, “Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye bizlere bu imkânı verdiği için teşekkür ediyorum” dedi.

Aslı Çam, engelli bireylere hizmet etmenin en büyük amaçları olduğunu belirterek, “Sizleri çok sevdiğimizi öncelikle belirtmek istiyorum. Biz büyük bir aileyiz. Hepimiz Sakarya’da sevgiyi, saygıyı esas alıyoruz” dedi.

Her şeyden öte gönüllerinin engelli bireylerle olduğunu vurgulayan Çam, “İstediğiniz ne varsa bizler sizin hizmetinizdeyiz. Sadece bugün değil, 365 gün başımızın tacısınız” diye konuştu. Program sonunda toplu hatıra fotoğrafı çekildiler.

medyabar.com

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş