Rabia Birsen Göğercin ‘Milyonluk’ Soruyu Bildi

Rabia Birsen Göğercin ‘Milyonluk’ Soruyu Bildi

Rabia Birsen Göğercin, Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılarak 1 milyonluk soruya kadar geldi ve büyük ödülü kazandı.

Başarısının yanı sıra sempatik tavrı ile de İmirzalıoğlu ve ekran başındaki milyonları etkiledi. Peki, Kim Milyoner Olmak İster Rabia kim, kaç yaşında?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Rabia Birsen Göğercin sol elini ve sağ protez kolunu kaldırarak konuşma yaparken.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Rabia Birsen Göğercin sol elini ve sağ protez kolunu kaldırarak konuşma yaparken.

Rabia Birsen Göğercin, ATV ekranlarında Kenan İmirzalıoğlu sunumuyla yayımlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 400 bin TL’lik soruyu bilerek 1 milyonluk soruya ulaştı ve doğru cevabı ile ödülün kazananı oldu.

Göğercin, hayata bakışı, sempatik tavırları ile milyonların gönlüne kısa sürede taht kurdu. İşte, Rabia Birsen Göğercin hakkında…

KİM MİLYONER OLMAK İSTER RABİA KİMDİR?

Rabia Birsen Göğercin 24 yaşında ve aslen Konyalı’dı ancak yarışmacı Ankara’da yaşıyor. 2023 yılında Gazi Üniversitesi Biyoloji bölümünden mezun oldu. Göğercin, izci olduğunu da dile getirdi.

Genç ve başarılı yarışmacı, geçtiğimiz yıl Kurban Bayramında kolunu kıyma makinesine kaptırdığını belirtti.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 1 milyonluk soruyu doğru bilerek ödülü kazanan 24 yaşındaki yarışmacı, Kenan İmirzalıoğlu tarafından takdirle karşılandı.

Türkiye'deki 81 ilin adında bu dört harften hangisi diğer üçünden daha az bulunur? sorusuna, Ş, V, G, H şıkları verilirken gelen soruya şaşıran Rabia Birsen Göğercin elini yumruk yaparak ağzının önünde tutuyor.

Türkiye’deki 81 ilin adında bu dört harften hangisi diğer üçünden daha az bulunur? sorusuna, Ş, V, G, H şıkları verilirken gelen soruya şaşıran Rabia Birsen Göğercin elini yumruk yaparak ağzının önünde tutuyor.

Elini kıyma makinasına kaptırdığı süreci anlatan Rabia; ” O süreç çok komikti biliyor musunuz?

Makineyle gitmiştim hastaneye. Ben hastaneye gittim zaten benim doktorum açtı, ”Hoşgeldin” dedi ve ben de ”Hoşbuldum” dedi. Sürekli gırgır şamata dönüyor odada. Orada çok fazla komşumuz beklediler, çok fazla gelen giden oldu. Herkes sevgisini çok fazla hissettirdi.”

Kim Milyoner Olmak İster yarışması sunucusu Kenan İmirzalıoğlu milyonluk soru açtıran yarışmacı Rabia Birsen Göğercin'e sarılıyor.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması sunucusu Kenan İmirzalıoğlu milyonluk soru açtıran yarışmacı Rabia Birsen Göğercin’e sarılıyor.

Yarışmacı Rabia, 1 milyonu kazandığında estetik bir kol yaptıracağını açıkladı.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması sunucusu Kenan İmirzalıoğlu milyonluk soru açtıran yarışmacı Rabia Birsen Göğercin'i öperken.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması sunucusu Kenan İmirzalıoğlu milyonluk soru açtıran yarışmacı Rabia Birsen Göğercin’i öperken.

milliyet.com.tr/cadde

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş