Popstar’da Engellilerin Sesi Olan Serkül Kan’ın Son Hali Şaşırttı

Popstar’da Engellilerin Sesi Olan Serkül Kan’ın Son Hali Şaşırttı

Popstar yarışmasıyla ünlenen Serkül Kan’ın son hali merak konusu oldu. Peki Serkül Kan şimdi ne yapıyor? İşte detaylar..

Serkül Kan, Popstar yarışmasıyla bir döneme damga vuran isimler arasında. Serkül Kan, yarışmanın bitiminden iki yıl sonra yaptığı bir açıklamada, jüri üyelerine kırgın olduğunu çok üstüne geldiklerini açıklamıştı.

Yarışmada Kerim Tekin’in Karbeyaz şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken ve bazı haftalar birinci seçilen Popstar Serkül, yarışmada engelli bireylerin sesi olma misyonu da edinmişti.

Popstar Türkiye juri üyesi Ahmet San, Serkül’ün buraya kadar gelmesini, kendini acındırmasına bağlan bir açıklama yaparak, uzun süre devam edecek tartışmanın fitilini ateşlemişti.

Uzun süredir ekrana gelmeyen Serkül Kan, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Serkül Kan’ın paylaşımlarına bakıldığında şarkıcılığı bırakmadığı anlaşılıyor.

Kan, engelli bireyler için yapılan belirli organizasyonlar için sahne almanın yanı sıra belediye organizasyonlarında da şarkı söylemeye devam ediyor.

medyafaresi.com

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş