Park Görevlisinin Bankta Uyuyor Sandığı Engelli Şahıs Ölü Çıktı

Park Görevlisinin Bankta Uyuyor Sandığı Engelli Şahıs Ölü Çıktı

Muğla’nın Menteşe ilçesinde engelli bir şahıs parkta ölü olarak bulundu. Olay, sabaha karşı Adliye Sarayı karşısında bulunan Ersan Gümüşalan Parkı’nda meydana geldi.

Muğla’ya bağlı Menteşe ilçesinde sabah saatlerinde Ersan Gümüşalan Parkı’nda sulama yapmakta olan görevli, bir kişinin bankta yatmakta olduğunu fark etti. Şahsın uzun süre cevap vermemesi ve hareketsiz bir şekilde yatmaya devam etmesi üzerine kuşkulanan görevli, sağlık ekiplerine ihbarda bulundu. Olay yerine gelen ekipler, Sait Karaçam (47) olduğu öğrenilen yüzde 50 engelli kişinin hayatını kaybettiğini bildirdi.

Durumun sağlık ekiplerine bildirilmesi üzerine olay yerine gelen ekipler yaptıkları incelemelerde yüzde 50 engelli Sait Karaçam’ın hayatını kaybettiğini belirledi.

Karaçam’ın cansız bedeni gerekli olay yeri incelemesinin ardından Muğla Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Karaçam’ın Muğla’nın Yatağan ilçesine bağlı Alaşar Mahallesi’nde yaşadığı ve Muğla Menteşe ilçesine gezmeye geldiği bilgisine ulaşıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

İHA

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş