Oyuncu Helin Kandemir, Lösemi ile Mücadele Eden Babasını Kaybetti

Oyuncu Helin Kandemir, Lösemi ile Mücadele Eden Babasını Kaybetti

Ekranların tanınan yüzü Helin Kandemir’in babası vefat etti. Ünlü oyuncunun babası bir süredir lösemi ile mücadele etmekteydi. Fakat baba Murat Kandemir, 47 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Murat Kandemir’in naaşı dün itibariyle Zincirlikuyu Camisi’nde ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazı sonrasında Yeni Ayazağa Mezarlığı’nda defnedilmiş olundu. Babasını kaybettiği için göz yaşlarına hâkim olamayan ünlü ismi, dostları teselli etti.

“Genç Oyuncunun Babası Tedavi Görüyordu”

Genç oyuncu Helin Kandemir’in acı günü. Ekranların tanınan ismi olan Helin Kandemir, babası Murat Kandemir’i kaybetti. 47 yaşında olan baba Murat Kandemir, bir zamandır lösemi için tedavi görmekteydi. Fakat ünlü oyuncunun babası, hayata gözlerini yumdu. 18 yaşında olan genç oyuncu babasını kaybetmesinden dolayı göz yaşlarına hâkim olamadı. Bir süredir lösemi için tedavi altında olan Murat Kandemir, lösemiyle olan savaşını maalesef kaybetti.

“Yeni Ayazağa Mezarlığına Defnedildi”

Vefat eden baba Murat Kandemir’in naaşı dün itibariyle Zincirlikuyu Camisi’nden ikindi namazına müteakiben kılınmış olan cenaze namazından sonra Yeni Ayazağa Mezarlığı’na defnedilmiş olundu. Genç oyuncu Helin Kandemir, cenaze töreni sırasında göz yaşlarına hâkim olamadı. Helin Kandemir’i sanatçı dostları yalnız bırakmayıp yanında oldu ve teselli etti.

“Helin Kandemir ve Yer Aldığı Yapımlar”

Genç isim Helin Kandemir, 2 Haziran 2004 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Ünlü isim şuan için orta öğretim eğitime devam ediyor. Kameralar karşısına ilk kez 2013 senesinde “Ötesiz İnsanlar” adındaki dizi ile geçmiş olan Helin Kandemir, yer aldığı dizi içinde Pelin Akıncı karakterini canlandırmıştı. Bir Litre Gözyaşı, Hakan Muhafız, Doğduğun Ev Kaderindir gibi birçok yapımda da yer aldı.

olaymedya.com

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş