Mürsel Aygör: Meclis’te Engellilerin Sesi Olmak İstiyorum

Mürsel Aygör: Meclis’te Engellilerin Sesi Olmak İstiyorum

Ak Parti Kocaeli milletvekili aday adayı olan Mürsel Aygör, saha programları kapsamında ilçe ilçe gezerek yaptığı çalışmalarına aralıksız şekilde devam ediyor. Engelli kontenjanından aday adayı olan ve birçok engelli derneğinin açık destek verdiği Aygör, geçtiğimiz gün de Körfez ilçesinde bir dizi temasta bulundu.

“Çocuklarla da İlgilendi”

Körfez Mimar Sinan Mahallesi’nde esnaf gezisi yapan, cadde üzerindeki iş yerlerine uğrayan ve alışveriş için gelen vatandaşları selamlayarak sohbet eden aday adayı Mürsel Aygör, gördüğü yakın ilgi karşısında büyük mutluluk duydu. Aygör, saha çalışması sırasında karşılaştığı çocuklarla da yakından ilgilendi.

“Engellileri Temsil Etmek İstiyorum”

Gittiği her yerde büyük bir alaka ile karşılanan Mürsel Aygör, süreçle ilgili olarak da “14 Mayıs’ta Türkiye tarihi bir seçim yapacak. Bu seçimde milletimizin bir kez daha Ak Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yanında yer alacağına inanıyoruz. Ben de nasip olursa tüm engelli kardeşlerimin Meclis’teki temsilcileri ve sesleri olmak istiyorum. Fakat listemiz nasıl oluşursa oluşsun canla başla çalışmaya devam edeceğim” dedi.

kocaeligazetesi.com.tr

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş