Müdür Acar’dan Görme Engelli Halter Şampiyonuna Destek Sözü

Müdür Acar’dan Görme Engelli Halter Şampiyonuna Destek Sözü

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürü Sedat Acar, Görme Engelli Halter Türkiye Şampiyonu Nuri Poyraz’a sportif anlamda her türlü desteği vereceklerini ve tüm imkanlar ile maddi ve manevi yanında olacaklarını söyledi.

Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonunca 3-4 Ağustos 2022 tarihlerinde Tosyalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Görme Engelliler Halter Türkiye Şampiyonasına 53 kulüpten 157 kadın ve erkek sporcu katılırken, sporcu Nuri Poyraz, artı 125 kiloda Türkiye Şampiyonluğu elde etti.

İl Müdürü Sedat Acar, Merkeze bağlı Bahçe Köyünde yaşayan Nuri Poyraz’ı evinde ziyaret etti. Acar, başarılarından dolayı tebrik ettiği sporcuya, sportif anlamda her türlü desteği vereceklerini, tüm imkanlar ile maddi ve manevi yanında olacaklarını, yakın zamanda şampiyonluklara Osmaniye adına devam etmesi için de çalışmalara başlayacaklarını ifade ederek, yetişmesinde emeği geçen anne ve babasına da teşekkür etti.

Şampiyon sporcu Nuri Poyraz da, “Sesime kulak veren, köyüme, evime kadar gelerek beni mutlu, motive ve onure eden İl Müdürümüz Sedat Acar’a teşekkür ederim. İnşallah bundan sonra Osmaniye adına çıkacağım yarışmalarda Şampiyonluk ve Milli Takım sözü veriyorum” dedi.

DHA

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş