Milli Okçularımız 2020 Tokyo için Kampa Girecek

Milli Okçularımız 2020 Tokyo için Kampa Girecek

Okçuluk Milli Takımımız, 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları hazırlıkları kapsamında 14-25 Haziran tarihleri arasında İstanbul Okçular Vakfı Riva Tesisleri’nde kamp yapacak.

Millilerimiz, kampta ayrıca 6-10 Temmuz tarihlerinde Çekya’da düzenlenecek ve 2020 Tokyo için son kota hakkı niteliği taşıyan Para Okçuluk Dünya Sıralaması Turnuvası’na da hazırlanacak.

Kamp kadrosunda kadınlarda Yağmur Şengül, Merve Nur Eroğlu, Sevgi Yorulmaz, Zehra Özbey Torun, Öznur Cüre, Fatma Danabaş erkeklerde ise Vedat Aksoy, Sadık Savaş, Murat Turan, Bülent Korkmaz, Yiğit Caner Aydın, Bahattin Hekimoğlu ve Nihat Türkmenoğlu’ndan oluşan toplam 13 sporcumuz bulunuyor.

Çalışmalar boyunca Millilerimize, Teknik Direktörler Özcan Ediz, Hasan Basri Hancı, Antrenör Ebru Esen ve Fizyoterapist Aynur Demirel eşlik edecek.

Okçuluk Milli Takımımız şu ana kadar erkeklerde Bahattin Hekimoğlu, Bülent Korkmaz, Murat Turan, Özgür Özen, Sadık Savaş kadınlarda ise Yağmur Şengül ve Sevgi Yorulmaz’dan oluşan toplam 7 sporcumuzla 2020 Tokyo’ya kota hakkı kazandı.

tbesf

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş