Milletvekili Utku Çakırözer, Engelli ve Aileleriyle İftarda Buluştu

Milletvekili Utku Çakırözer, Engelli ve Aileleriyle İftarda Buluştu

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, engelli bireyler ve aileleriyle Ramazan ayı dolayısıyla düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

Çakırözer, “Dayanışma ayı Ramazan ayında engelli bireylerimiz ve aileleriyle bir araya gelmekten büyük mutluluk ve onur duydum. Mücadelemiz engelli bireylerimizin sıkıntılarının ortadan kalktığı, onların toplumsal hayata tam ve eşit katılımın sağlandığı bir Türkiye için” dedi.

Eskişehir Sakatlar Derneği Şube Başkanı Cafer Eşen ve dernek üyelerinin katıldığı iftar programında Milletvekili Utku Çakırözer, engelli bireyler ve aileleriyle dayanışma içinde olduklarını vurguladı.

Çakırözer, “Engelli bireyler ve aileleriyle iftar sofrasında buluşmaktan büyük mutluluk ve onur duyduk. Sakatlar Derneği Başkanımız Cafer Esen ve hemşehrilerimize bu anlamlı buluşma için teşekkür ederim. Hepimizin ortak dileği Ramazan sofralarımızdaki hoşgörü ortamının ülkemizde birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi pekiştirmesi, dayanışmayı arttırması” dedi.

Engelli bireyler ve ailelerin güncel talep ve sıkıntılarını da dinleyen Çakırözer, sorun ve taleplerin takipçisi olduğunu ve çözüme kavuşturulması için mecliste mücadeleyi sürdüreceklerini söyledi.

eskisehir.net

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş