Milas’ta Hizmet Veren İki İşletmeden Engelli Müşterilere Yüzde 50 İndirim

Milas’ta Hizmet Veren İki İşletmeden Engelli Müşterilere Yüzde 50 İndirim

Milas’ta hizmet vermekte olan Pasaport Pizza ve Levent Börek, sosyal hayata karışmak da zorlanan, refakatçisi olmadan hareket edemeyen engelli bireylerin toplumla yeniden bütünleşmesi ve yaşadıkları zorlukları bir nebze hafifletmek amacıyla kampanya düzenledi. “Burada engel yok” sloganı ile hayata geçen kampanyada engelli bireye ve yanında bulunan 1 kişiye özel indirim sağlanıyor.

Muğla’nın Milas İlçesi İsmetpaşa Mahallesi Halilbey Bulvarı’nda hizmet vermekte olan Pasaport Pizza ve Levent Börek, sosyal hayata karışmakta zorlanan, velisi olmadan hareket edemeyen engelli bireylerin toplumla yeniden kaynaşması ve hayatlarında yaşadıkları zorlukları bir nebze hafifletmek amacıyla düzenlediği kampanyaya göre; Pasaport Pizza ve Levent Börek’de geçerli olmak üzere engelli misafire ve beraberinde bulunan bir kişiye yüzde 50 indirim sağlanacak.

İşletme sahibi Mehmet Köroğlu, yaptıkları kampanyanın diğer işletmelere de örnek olmasını dilediğini söylerken şunları ifade etti: “Toplumsal farkındalığımızı arttırmak ve engelli arkadaşlarımıza, kardeşlerimize biraz olsun destek olabilmek amacıyla bu kampanyayı düzenledik. Hedefimiz normal hayatın akışından kopmuş ve sosyal ortamlarda göremediğimiz engelli bireylere, işletmemizde rahat edebilecekleri bir ortam sunarak onları toplumla kaynaştırmak. Biz yüzde 50 indirim derken aslında şunu ifade ediyoruz, yanınızda engelli misafirimizi getirin onun ücretini biz ödeyeceğiz. Bu bağlamda yaptığımız kampanyanın güzel bir örnek olduğunu düşünüyoruz. Engelli bireyleri topluma kazandırmak adına yaptığımız kampanyanın diğer işletmelere de örnek olmasını diliyoruz”

Haber Milas

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş