Mahra Melin Pınar’ın Annesi Yürekleri Yaktı

Mahra Melin Pınar’ın Annesi Yürekleri Yaktı

Son dakika bilgisine göre Türkiye’nin yüreğini yakarak hayatını kaybeden Mahra Melin Pınar’ın 10’uncu yaş günü mezarı başında yapıldı. Minik Mahra Antalya’nın Serik İlçesi Belek Mahallesi’nde köpekten kaçarken kamyonun altında kalması sonucu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. Çok sevdikleri kızlarının mezarı başında dua eden aile, “Canım kızım iyi ki doğdun. Meleğimsin” yazılı pasta ile küçük Mahra’nın 10. yaşını kutladı. “Yaşasaydı hem okulunda hem de evde doğum gününü kutlayacaktık” diyen acılı anne kahreden hediye detayını da paylaştı.

SON DAKİKA: MAHRA MELİN PINAR’IN DOĞUM GÜNÜNDE ACI DETAY

Son dakika haberi kahretti! Antalya’nın Serik ilçesinde sahipsiz köpeklerden kaçarken kamyonun altında kalan ve 23 günlük yaşam mücadelesini kaybeden 9 yaşındaki Mahra Melin Pınar’ın 10’uncu doğum günü, ailesi ve arkadaşlarının katılımıyla mezarı başında yapıldı.

Anne Derya Pınar, kızının mezarına sarılarak, “Doğum günün kutlu olsun kızım. İyi ki benim kızımsın. Bebeğim annen geldi” diyerek gözyaşı döktü.

AİLESİ VE ARKADAŞLARI GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Ailesi, arkadaşları ve sevenleri, ölümüyle tüm Türkiye’yi yasa boğan Mahra’yı 17 Nisan’daki doğum gününde unutmadı.

Çok sevdikleri kızlarının mezarı başında dua eden aile, “Canım kızım iyi ki doğdun. Meleğimsin” yazılı pasta ile küçük Mahra’nın 10. yaşını kutladı.

Sabah

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş