Madonna Engelli Seyirciden Ayağa Kalmasını İstedi

Madonna Engelli Seyirciden Ayağa Kalmasını İstedi

Dünyaca ünlü pop yıldızı Madonna, şarkı söylerken konserinin ön sıralarında oturan bir dinleyicisinden ayağa kalmasını istedi. Daha sonra dinleyicinin tekerlekli sandalyede olduğunu fark eden Madonna özür diledi. Madonna’nın duyarsız çıkışı sosyal medyada olay yarattı.
Dünyaca ünlü pop yıldızı Madonna’nın, konserinde kalabalıktan birini ayağa kalkmadığı için azarladığı video sosyal medyada paylaşıldı.

Videoda ünlü şarkıcının, doğrudan dinleyicisini işaret ederek, “Orada oturarak ne yapıyorsun?” diye sorduğu ve ikinci kez “Oturarak ne yapıyorsun?” diye tekrarladığı görülüyor.

Madonna, seslendiği kişiyi daha iyi görebilmek için sahnede ileriye doğru yürüdü ve kalabalığın tepkisini çekti. Ünlü şarkıcı bu sırada konuştuğu kişinin tekerlekli sandalyede olduğunu öğrendi.

Dinleyicisinin tekerlekli sandalyede olduğunu gören Madonna, “Ah, tamam. Politik olarak yanlış oldu. Bunun için üzgünüm. Burada olduğuna sevindim.” diye konuşarak özür diledi.

“BU SEFER KENDİNİ UTANDIRDI”
Birçok sosyal medya kullanıcısı Madonna’ya yönelik öfkesini dile getirerek, söylemleri için onu eleştirdi. Sosyal medya kullanıcıları ünlü şarkıcıyı eleştiri yağmuruna tutarken, konsere katılan bir dinleyici olayla ilgili deneyimlerini paylaştı.

Madonna’nın yorumunu neyin tetiklediğini açıklayan dinleyici, “Gösteride bulundum. Gösteri sırasında herkesin ayağa kalkmasını istediği bir bölüm var. Gösterinin tamamı boyunca kimin oturduğu/ayakta olduğu önemli değildi. Sadece bir bölümde katılım istedi. Ve bu sefer kendini utandırdı” dedi.

Kaynak: NTV

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş