Kütahya’da Düzenlenen Kermeste 1 Milyon 273 Bin TL Gelir Elde Edildi

Kütahya’da Düzenlenen Kermeste 1 Milyon 273 Bin TL Gelir Elde Edildi

Kütahya Valisi Ali Çelik, deprem bölgesindeki engelli bireylerin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Valilik himayesinde düzenlenen kermesten 1 milyon 273 bin 537 TL gelir elde edildiğini açıkladı. Kütahya’nın dayanışma ve yardımseverlik ruhunun bir kez daha bölge halkının yüreğini ısıttığını belirten Vali Çelik, tüm Kütahya’ya desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Kütahya’da halkın dayanışma ve yardımseverliği bir kez daha kendini gösterdi. Kütahya Valiliği’nin himayesinde, deprem bölgesindeki engelli bireylerin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla; il ve ilçelerdeki kamu kurumları, belediyeler, iş insanları, esnaf ve tüm vatandaşların desteğiyle düzenlenen kermeste 1 milyon 273 bin 537 TL gelir elde edildi.

Kermese katkı sağlayan dernek başkanlarıyla bir araya gelen Kütahya Valisi Ali Çelik ve eşi Neziha Çelik, deprem bölgesi Hatay’daki şubelerinin ihtiyaçları hakkında istişarelerde bulundular.

“Kütahyalılar bir kez daha bölge halkının yüreğini ısıttı”

2 gün süren kermesten, 1 milyon 273 bin 537 TL gelir elde edildiğini açıklayan Vali Ali Çelik, Kütahya’nın dayanışma ve yardımseverlik ruhunun bir kez daha bölge halkının yüreğini ısıttığını belirterek tüm Kütahya’ya desteklerinden dolayı teşekkür etti.

kutahya.gov.tr

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş