Kırıkkale’deki Engelsiz Cafe’de Birlik ve Beraberlik İftarı

Kırıkkale’deki Engelsiz Cafe’de Birlik ve Beraberlik İftarı

Kırıkkale Tüm Engelliler ve Engelsiz Yaşamı Destekleme Derneği, her yıl düzenlediği iftar programını sürdürdü. Engelsiz Çınar Cafe’de düzenlenen iftar programında birlik ve beraberlik ön plana çıktı.

Engelsiz Çınar Cafe’de düzenlenen iftar programına katılım oldukça yoğun oldu. Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Garnizon komutanı Mehmet Ali Durmuş, İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutanı, İl Müftüsü, engelli bireyler ve aileleri katıldı.

“Her Daim Yanınızdayız”

İftar programına katılan Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı yaptığı açıklamada “Gönlümüzde her zaman ayrı yere sahip engelli kardeşlerimizin hizmetine sunduğumuz Engelsiz Cafe’de, Kırıkkale Tüm Engelliler ve Engelsiz Yaşamı Destekleme Derneğince düzenlenen iftar programına katıldık, engelli kardeşlerimiz ile hemhal olduk. Engelli kardeşlerimizin her daim yanlarındayız” dedi.

“Teşekkür Ediyorum”

Dernek başkanı Mehmet Emin Erkoç ise “Tüm engelliler ve engelsiz yaşamı destekleme derneği olarak geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar yemeğimize katılan Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı, Garnizon Komutanımız Tuğgeneral Mehmet Ali Durmuş, İl Emniyet Müdürümüz, İl Jandarma Komutanımız, İl Müftümüz ve kader ortaklarım dava arkadaşlarım engelli bireyler ve ailelerine STK temsilcilerimize çok teşekkür ediyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Cümlemize nice Ramazanlar nasip etsin inşallah” dedi.

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş