Kayserispor Futbolcuları, Engelsiz Yaşam Merkezi Öğrencileri ile Buluştu

Kayserispor Futbolcuları, Engelsiz Yaşam Merkezi Öğrencileri ile Buluştu

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Besime Özderici Engelsiz Yaşam Merkezi öğrencileri, şehrin marka takımı Kayserispor yönetimi ve futbolcularıyla buluştu. Özel çocukların, çok sevdikleri ve taraftarı oldukları Kayserispor futbolcularıyla doyasıya sohbet etti.

Kayserispor futbolcuları, Besime Özderici Engelsiz Yaşam Merkezi’nde özel çocuklarla gezdi. Tek tek çocuklarla fotoğraf çekinen futbolcular, özel çocuklara Kayserispor forması dağıttı. İmzalı formaları alan çocuklar gözlerinde beliren sevinçle duygu dolu anlar yaşadı.

Büyükşehir Belediyesi İşletme ve İştirakler Daire Başkanı Cenani Ayaydın; Kayserispor’u Besime Özderici Engelsiz Yaşam Merkezi’nde ağırladıklarını ve engelli gençlerin oldukça güzel, keyifli vakit geçirdiklerini dile getirerek; “Bugün Kayserispor’umuzu Türkiye’nin gururu Besime Özderici Engelsiz Yaşam Merkezimizde ağırlıyoruz. Sağ olsun Arif, Hayrullah ve Onurcan Piri kardeşlerimiz buradaydı. Tabi kulüp idarecilerimiz Yunus Bey ve Kemal Bey’e de teşekkür ediyoruz. Futbolcularımız tabi burada bugün gençlerimize, engelli gençlerimize oldukça güzel, keyifli vakit geçirmelerine imkan sağladılar. Kayserispor kulübümüze teşekkür ediyorum. Tabi bu tesislerin şehrimize kazandırılmasında, başta Büyükşehir Belediye Başkanım Sayın Dr. Memduh Büyükkılıç olmak üzere Özderici Ailesine de çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kayserispor’un futbolcularından olan Onurcan Piri, Besime Özderici Engelsiz Yaşam Merkezi’nin çok güzel bir merkez olduğunu ve içerisinin cıvıl cıvıl olduğunu ifade etti. Piri, şöyle konuştu;

“Öncelikle böyle güzel bir yerde bulunduğumuz için çok mutluyuz, çok güzel bir merkez olmuş, bundan sonrasında da inşallah daha sık bir şekilde ziyaret edeceğiz burayı da, buradaki bütün öğrenci kardeşlerimizle, hocalarımızla herkesi maçlara davet ediyoruz. Dediğim gibi çok mutluyuz, çok güzel bir ortam var gerçekten yani cıvıl cıvıl içerisi o yüzden çok teşekkür ediyorum buradaki misafirperverlik için de”

Hayrullah Erküp ise; “Büyükşehir Belediyesi’ne çok teşekkür ediyorum böyle bir tesiste yardımcı oldukları için. Burada çok özel kardeşlerimiz var, çok özel hocalarımız var onları birazcık mutlu ettiysek, ne mutluluk bize. Tüm kardeşlerimizi tüm hocalarımızı daha çok ziyaret edeceğiz burada, hepsini de maça bekliyoruz. Teşekkür ederim” diye konuştu.

Arif Kocaman da, böyle bir etkinliğe katıldıkları için çok mutlu olduklarını ifade ederek; “Böyle bir etkinliğe katıldığımız için çok mutluyuz. Kardeşlerimizle birlikte bir araya geldik. Çok güzel bir engelsiz yaşam merkezi olmuş, bütün öğrenci kardeşlerim inşallah burada çok iyi dersler alır, kendileri için çok iyi bir gelişim olur. Teşekkür ediyorum” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’a ve kurumda emeği geçen bütün herkese şükranlarını ileten Kayserispor Kulüp İdari Menajeri Yunus Akbulut, şöyle konuştu;

“Gerçekten muhteşem bir tesis yapmışlar. Biz Kayserispor Futbol Kulübü olarak, sosyal etkinlikler ve sosyal projeler konusunda çok hassas bir kulübüz. Burada da Cenani Başkanımızın önderliğinde gerçekten gezdik, çok güzel rehberlik ettiler içeride. Muhteşem bir tesis olmuş, buradaki kardeşlerimizi bu şekilde mutlu görünce biz daha da mutlu oluyoruz, biz de Kayserispor Futbol Kulübü olarak elimizden geldiğince böyle sosyal faaliyetlere katılıp, her yerde desteğimizi vermek istiyoruz. Emeği geçen herkese çok teşekkürler”

İHA

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş