Juan Valdez Fırsat Eşitliği İçin “Engelleri” Aşmayı Hedefliyor

Juan Valdez Fırsat Eşitliği İçin “Engelleri” Aşmayı Hedefliyor

Kahve markası Juan Valdez, engellerin hayatın ritmini yakalamaya engel olmadığını belirterek, işitme engelli bireyleri, hayatın ritmini birlikte yakalamaya davet ediyor.

Honest Holding’den yapılan açıklamaya göre, Juan Valdez Türkiye, hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesiyle toplumsal farkındalık yaratmayı amaçlarken, herkesin eşit şartlarda yaşayabilmesi için fırsat eşitliğine dikkati çekiyor.

Şubeleri toplamında 120 işitme engelli birey için istihdam sağlayacağını açıklayan şirket, bu kez işitme engelli bireylerin dezavantajlarını ortadan kaldırmak için yola çıktı.

Harbiye, Beylikdüzü, Tuzla, Tarabya, Akaretler, Bakırköy, Sahrayıcedit, Bursa ve Ankara’da bulunan şubeleri ile yola çıkılan projede, Juan Valdez ‘Engellerin, hayatın ritmini yakalamaya engel olmadığının’ altını çiziyor. Şirket, işitme engelli takım arkadaşı sayısının 3 yıl içinde 120’ye çıkarılmasını hedefliyor.

“Juan Valdez Türkiye Çalışmalarına Tüm Hızıyla Devam Ediyor”

540 bin Kolombiyalı ailenin elleri ile tek tek topladığı ‘Yüzde 100 premium Colombian Coffee’ olarak bilinen dünyaca kahve markası Juan Valdez, Honest Holding iştiraki olarak Türkiye’ye giriş yapmıştı.

Marka yetkilileri konuya dair yaptığı açıklamada, Juan Valdez’in dünyada olduğu gibi Türkiye’de de birçok sosyal sorumluluk projesine imza atacağını kaydederken, işitme engelli bireylerin günlük hayattan soyutlanmasının önüne geçmek ve işitme rahatsızlığı yaşayan herkese fırsat eşitliği sunmak istediklerini bildiriyor.

AA

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş