İstanbul’da Yapılacak UEFA Şampiyonlar Ligi Finali Biletleri Satışta

İstanbul’da Yapılacak UEFA Şampiyonlar Ligi Finali Biletleri Satışta

İstanbul’un ev sahipliğinde 10 Haziran’da Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi final maçının biletleri bugün satışa çıkarıldı. En ucuz biletin fiyatı 70 euro oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre, sadece UEFA’nın resmi bilet portalı “UEFA.com/tickets” web sitesi üzerinden satın alınabilecek biletler, talep toplama ve onay olmak üzere iki aşamada UEFA tarafından gerçekleştirilecek.

Talep toplama döneminin 28 Nisan’da tamamlanmasıyla yapılacak kura çekiminin ardından bilet başvuruları olumlu sonuçlanan taraftarlara UEFA tarafından e-mail yoluyla bildirimde bulunulacak. Futbolseverler, kendilerine ayrılan kategoride en fazla 2 adet bilet satın alabilecek.

“1. Kategori 690 Euro”

Biletler, UEFA’nın resmi bilet uygulaması “UEFA Mobile Tickets” aracılığıyla taraftarlara maçtan birkaç gün önce ulaştırılacak. Bilet sahiplerinin hem Android hem de iOS platformlarında mevcut olan bu uygulamayı mobil cihazlarına indirerek, biletlerini saklaması ve yönetmesi mümkün olacak.

“Engelli Biletleri 70 Euro”

2023 UEFA Şampiyonlar Ligi final maçının bilet fiyatları 1. kategori 690 euro, 2. kategori 490 euro, 3. kategori 180 euro, 4. kategori 70 euro olarak belirlendi. Engelli biletleri ise 70 euro satışa sunulacak ve ücretsiz bir refakatçi bileti de içerecek.

gazeteduvar.com.tr

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş