İstanbul’da Kaybolan Yaşlı Adamın Sahildeki Cansız Bedenini Eşi Buldu

İstanbul’da Kaybolan Yaşlı Adamın Sahildeki Cansız Bedenini Eşi Buldu

Kartal’da 4 gündür kayıp olan yaşlı adam, eşi tarafından sahilde kayalıkların arasında ölü olarak bulundu. Yaşlı adamın eşi ve yakınları gözyaşlarına boğuldu. Saat 17:00 sıralarında Kartal Sahilde meydana gelen olayda, hakkında kayıp ilanı verilen 67 yaşındaki Turgut Ataş’ın cansız bedeni, kayalık alanda kendisini arayan eşi ve arkadaşları tarafından bulundu. İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

“Yaşlı Kadın Gözyaşlarına Boğuldu”

Polis ekipleri olay yerini şeritle kapatırken sağlık ekipleri ise yaşlı adamın hayatını kaybettiğini belirledi. Olay Yeri İnceleme çalışmaları sonrası Ataş’ın cansız bedeni incelemek üzere Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Polis ekipleri konuya ilişkin çalışma başlattı. Eşinin cansız bedeniyle karşılaşan yaşlı kadın ise gözyaşlarına boğuldu.

“Sahile İner, Kedileri Beslerdi”

Olaya ilişkin konuşan yaşlı adamın yakını Gülçin Zazakoşlu, “Yaklaşık 4 gündür kayıptı. Normal hayatında sahile iner kedileri beslerdi. Bu 4 günlük süreçte sahil kesimini yakınları olarak inceledik. Bugün arkadaşlarımız gelip baktığında ise çantasını buluyorlar. Ardından da ölüsü bulunuyor. Kendi halinde insanlardı” dedi.

İHA

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş