İbrahim Tatlıses Trafik Kazası Geçirdi! Ünlü İsim Araçta Sıkıştı

İbrahim Tatlıses Trafik Kazası Geçirdi! Ünlü İsim Araçta Sıkıştı

Muğla’nın Bodrum ilçesinde ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses’in içinde bulunduğu minibüs kamyonla çarpışarak şarampole devrildi. Araç içerisinde mahsur kalan İbrahim Tatlıses’in bilincinin açık ve konuşabildiği öğrenilirken, Tatlıses’in “Beni araçla birlikte vinçle buradan çıkarın, daha sonra düzgün bir alanda beni çıkarırsınız” dediği kaydedildi. Ekiplerin çalışması sonucu araçtan çıkarılan Tatlıses ve beraberindeki 5 kişinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde İbrahim Tatlıses’in içinde bulunduğu araç, Yalıkavak yolu üzerinde bir kamyon ile çarpışarak şarampole yuvarlandı. Araçta sıkışan Tatlıses’i kurtarmak için bölgeye çok sayıda ekip gönderildi.

BİLİNCİ AÇIK, KONUŞABİLİYOR

Araç içerisinde mahsur kalan İbrahim Tatlıses’in bilincinin açık ve konuşabildiği öğrenilirken, Tatlıses’in “Beni araçla birlikte vinçle buradan çıkarın, daha sonra düzgün bir alanda beni çıkarırsınız” dediği kaydedildi.

ARAÇTAN ÇIKARILDI

Kazada ağır hasar alan araç içerisinde sıkışan İbrahim Tatlıses kurtarıldı. Ekiplerin çalışması sonucu araçtan çıkarılan Tatlıses ve beraberindeki 5 kişinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

DHA & İHA

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş