İbrahim Tatlıses Tekerlekli Sandalyeyle Konser Verdi

İbrahim Tatlıses Tekerlekli Sandalyeyle Konser Verdi

Muğla’nın Bodrum ilçesinde geçirdiği trafik kazasında yaralanan İbrahim Tatlıses, tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi. “Ben bu akşam seyircime söz verdim” diyen Tatlıses, Yalıkavak’ta sahne aldı.

İçinde bulunduğu minibüs ile kamyonetin Bodrum-Yalıkavak yolunda çarpışması sonucu yaralanan İbrahim Tatlıses, tedavi altına alındığı Acıbadem Bodrum Hastanesi’nden ambulansla ayrıldı.

Tatlıses, tedavisinin ardından Yalıkavak’ta sahne aldı. Ayakları sargılı şekilde tekerlekli sandalyeye oturarak hayranlarına şarkı söyleyen Tatlıses, performansıyla büyük beğeni topladı.

“Cenab-ı Hak meleklerini gönderdi”

Konser öncesi sahnede konuşan Tatlıses, “Bugün başımızdan bir kaza geçti. Cenab-ı Hak meleklerini gönderdi. Arabamız dereye yuvarlanıyordu. Hiçbir zaman ayağımı size karşı uzatmadım, ‘doktorum böyle olacak’ dedi. ‘Ben seyircime ayaklarımı uzatmamam’ dedim, affedin. Bugün başımızdan kötü bir kaza geçti. İdo’yla kahvaltıya gidiyorduk. Kaza yaptık araba alev aldı, İdo bölgeden geçen araçları durdurarak yangın söndürme tüpü aldı. Ben arabanın içerisindeydim. Ve yangını söndürdü. Ben bu akşam seyircime söz verdim, sahneye çıkacağım dedim. Evlatlarıma ve aileme teşekkür ederim. Polis, jandarma ve hastanemize de ayrıca teşekkür ederim bizimle çok ilgilendiler” dedi.

Ayağında kırık tespit edildi

Hastane Başhekimi Prof. Dr. Nadir Şener, sanatçının genel sağlık durumunun iyi olduğunu, sadece ayak tarak kemiklerinde kırıklar bulunduğunu belirtmişti.

Bodrum merkezden Yalıkavak Mahallesi istikametine seyreden, içinde Tatlıses’in de bulunduğu minibüs ile Yalıkavak’tan Bodrum merkeze giden kamyonet yağış nedeniyle kayganlaşan yolda çarpışmış 5 kişi yaralanmıştı.

AA-DHA

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş