İbrahim Tatlıses Ekranlara İbo Show Programıyla Geri Dönüyor

İbrahim Tatlıses Ekranlara İbo Show Programıyla Geri Dönüyor

İbrahim Tatlıses’le özleşleşen ‘İbo Show ne zaman başlayacak?’ sorusunun cevabı yanıt buluyor. Tam 9 yıl önce aynı konuklarla programı yaptıktan sonra başından vurulan İbrahim Tatlıses, uzun süren aranın ardından İbo Show’la ekranlara geri dönüyor…

Tarihler, 14 Mart 2011’i gösterirken, gece yarısı programdan çıktıktan sonra silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses, adeta ölümün kıyısından dönmüştü. Yıllar süren tedavisinin ardından İbo Show’la ekranlara döneceğini açıklayan Tatlıses’in bu haberi, sevenleri tarafından sevinçle karşılandı. Peki İbo Show ne zaman başlayacak? İşte ilk konuklar…

İBO SHOW NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Star TV ekranlarında yayınlanan fragmanda ‘yakında’ ibaresi kullanılırken, İbo Show’un ilk bölümün görüntüleri de yayınlandı. Net tarih bilgisi yer almazken, İbo Show’un ekim ayı içerisinde başlacağı iddia ediliyor.

Star TV, yeni sezonda ‘İbo Show’u, 9 senelik verilen aranın ardından tekrardan ekrana getiriyor.

İLK KONUKLAR BELLİ OLDU

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in vurulduğu o gece, İbo Show’un konukları Deniz Seki ve Kutsi, seneler evvel tekrardan ‘nerede kalmıştık?’ diyerek ilk bölümün açılışını yaptı. Daha evvel hiç konuşulmayanların masaya yatırılacağı İbo Show’da, hasret kaldığınız ses, yılların ardından tekrardan daha gür çıkacak!

‘En çok neyi özledi?, O gece neler yaşandı?, Uzun bir aradan sonra ilk hangi şarkıyı söyledi?, Cano’ya ilk sözleri ne oldu?’ gibi daha bir çok sorunun yanıtının verileceği İbo Show’un ilk bölümünde, geçmişin izini sürerek kapanan perdeyi tekrardan açacak.

Karar

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş