Haluk Levent Görme Engelli Hayranına Klip Sözü Verdi

Haluk Levent Görme Engelli Hayranına Klip Sözü Verdi

Bu yıl 33’üncüsü düzenlenen Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali’nde sahneye çıkan sevilen sanatçı Haluk Levent, şarkılarını konser alanındaki binlerce kişiyle birlikte hep bir ağızdan söyledi. Şarkılarına eşlik eden 25 yaşındaki görme engelli hayranı Dilek Sabahyeli’nin hayalinin albüm yapmak olduğunu öğrenen Levent, ona klip sözü verdi.

1-7 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilen festivalde sahne alan Haluk Levent, festival alanını dolduran coşkulu kalabalık ile birlikte coştu ve sahneden inerek bazı şarkılarını katılımcılarla birlikte söyledi.

“Şile Bezi Gömlek Hediye Edildi”

Festivale katkısından dolayı sanatçıya teşekkür eden Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Haluk Levent’e Şile bezi gömlek ve yerel ürünlerden oluşan hediye sepeti verdi. Kendisine hediye edilen Şile bezi gömleği sahnede giyen ünlü sanatçı, sahneden inerek vatandaşlarla bir araya geldi.

Konserde şarkılarını seslendirirken sahneden inerek vatandaşların arasına katılan Haluk Levent, görme engelli hayranı Dilek Sabahyeli ile birlikte şarkı söyledi, sohbet etti. Ünlü sanatçı kendisinin büyük hayranı olan Dilek Sabahyeli’ne birlikte klip çekimi sözü verdi.

Büyük bir coşkuyla devam eden konser sırasında sahneye çıkan bir hayranıyla da dans eden Haluk Levent, Şile’de yaşayan vatandaşların enerjisi ile büyük bir mutluluk yaşadığını söyledi.

DHA

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş