Gerze Vefa Ekibi, İhtiyaç Sahiplerinin Yanında

Gerze Vefa Ekibi, İhtiyaç Sahiplerinin Yanında

Gerze’de hayata geçirilen “Vefa Projesi” kapsamında oluşturulan vefa ekibi, ilçede yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olmaya devam ediyor. Gerze Kaymakamı Tekin Dündar Koordinasyonunda, Gerze Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından başlatılan “Vefa Projesi” yardıma ihtiyacı olanların elinden tutmaya devam ediyor.

Sezgin Çakır, Abdurrahman Baş, Zeynep Erce ve Dilek İnce’den oluşan Gerze Vefa Ekibi, her hafta ilçede 83 haneyi ziyaret ederek burada yaşayan vatandaşların ihtiyaçlarını gideriyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde 81 ilde Valilik ve Kaymakamlık bünyesinde oluşturulan, ülkemiz genelinde yaşlı ve engelli bireylerin ev ve kişisel temizliği için başlatılan “Vefa Projesi” Gerze’de de Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından faaliyete geçmişti.

Gerze Kaymakamlığı öncülüğünde, Gerze Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından tespit edilen yaşlı ve engelli bireylerin bir yandan evleri temizlenirken diğer yandan da kişisel bakımlarına ilişkin temel ve zaruri ihtiyaçları karşılanıyor.

vitrinhaber.com

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş