Eskişehir Gündüz Yaşam Merkezi’nde Coşkulu Yılbaşı Kutlaması

Eskişehir Gündüz Yaşam Merkezi’nde Coşkulu Yılbaşı Kutlaması

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zihinsel Engelli Gündüz Yaşam Merkezi’nde düzenlenen yeni yıl etkinliğinde özel bireyler gönüllerince eğlendiler.

Büyükşehir Belediyesi tarafından engelli bireylerin ve ailelerin hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla açılan Zihinsel Engelli Gündüz Yaşam Merkezi, düzenlediği yeni yıl etkinliği ile özel bireylere unutamayacakları bir gün yaşattı.

Özel bireyler için düzenlenen etkinlikte merkez, balonlar ve çeşitli süslemeler ile programa hazırlandı. Renkli kutlamada zihinsel engelli bireyler, giydikleri şapkalarla müzikler eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Hale Kargın, Zihinsel Engelli Gündüz Yaşam Merkezi yetkilileri ve uzman görevliler de özel bireylerin eğlencesine eşlik ettiler. Etkinlik sonunda 2023 yılı için güzel dilekler temenni edilerek pasta kesildi.

Zihinsel engelli bireylerin aileleri de yapılan etkinlik nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Zihinsel Engelli Gündüz Yaşam Merkezi’ne teşekkür ettiler.

Etkinlik birlikte kesilen yeni yıl pastasının ardından çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

sakaryagazetesi.com.tr

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş