Epilepsi Nöbeti Geçirirken, Kelle Paça Çorbası Kazanına Düştü

Epilepsi Nöbeti Geçirirken, Kelle Paça Çorbası Kazanına Düştü

Ağrı’da epilepsi hastası 28 yaşındaki Kamuran Bakır, geçirdiği nöbet sırasında kaynayan kelle paça çorbası kazanına düştü. Göğsünde, sol kolunda ve ayağında yanıklar oluşan Bakır, “Çok yanığım var, inşallah iyileşirim” dedi.

Diyadin ilçesinde lokantanın mutfak bölümünde çalışan epilepsi hastası Kamuran Bakır, bir ay önce mutfakta ustayla yaptıkları çorbaları kontrol ederken nöbet geçirdi. Bilinci kapanan Bakır, içinde kelle paça çorbası bulunan ve kaynayan kazanın içine düştü.

“Vücudunda Yanıklar Oluştu”

Lokantadakiler, Bakır’ı kazandan çıkarıp sağlık ekiplerine haber verdi. Göğsünde, sol kolunda ve ayağında yanıklar oluşan Bakır, önce Diyadin Devlet Hastanesi’ne kaldırılıp, ardından Erzurum Şehir Hastanesi Yanık Merkezi’ne sevk edildi.

“Kendime Geldiğimde Hastanedeydim”

Bekar olan Kamuran Bakır, “Epilepsi hastasıyım. Çalıştığım lokantada nöbet geçirince düşerken kaynayan kelle paça çorbası kazanının içine girdim. Kendime geldiğimde hastanedeydim. Diyadin Devlet Hastanesi’nden Erzurum’a getirdiler. Çok yanığım var. İnşallah iyileşirim. Allah izin verirse artık lokantada çalışmak istemiyorum. Hastalıktan dolayı bu olay başıma geldi” diye konuştu.

DHA

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş