Bursa’da Şehit Babası Hüseyin Özdemir Maaşını AFAD’a Bağışladı

Bursa’da Şehit Babası Hüseyin Özdemir Maaşını AFAD’a Bağışladı

Bursa’nın Orhaneli ilçesinde yaşayan Hüseyin Özdemir bir maaşını depremzedelere bağışladı. Alınan bilgiye göre, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 2 depremin ardından Hüseyin Özdemir bir maaşını depremzedelere destek olmak için AFAD’a bağışladı.

Bursa’nın Orhaneli ilçesinde yaşayan Hüseyin Özdemir, 17 Ağustos depreminde oğlu şehit olmuştu. Özdemir, bir maaşını depremzedelere yardım için AFAD’a bağışladı.

Kara Kuvvetleri Ulaştırma Asteğmen Metin Özdemir, 17 Ağustos 1999 yılında görev yaptığı Gölcük’teki orduevinin yıkılmasıyla şehit oldu. Bursa’nın Orhaneli ilçesinde yaşayan şehidin babası Hüseyin Özdemir de 6 Şubat’ta meydana gelen deprem sonrası bir maaşını AFAD’a bağışladı.

Baba Özdemir, “Ben bir maaşımı depremzedelere bağışladım. Deprem, ülkemize ve milletimize büyük acılar yaşattı. Depremde canla başla mücadele eden başta devletimiz olmak üzere bütün kurumların çalışmalarını takdirle karşılıyorum. Allah devletimize zeval vermesin. Depremde vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

bgazete.com.tr

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş