Bursa’da, Otomobil Sporları Kulübü Bu Kez Otizmli Çocuklar İçin Sahnede

Bursa’da, Otomobil Sporları Kulübü Bu Kez Otizmli Çocuklar İçin Sahnede

Bursa Otomobil Sporları Kulübü üyeleri Bursa’nın Orhangazi ilçesinin 101. Kurtuluş etkinlikleri kapsamında etkinliklerin yapıldığı alana giderek otizmli çocuklar için gösteri yaptı. Burada çocuklar ile bir araya gelen grup üyeleri gösterinin ardından çocuklara tişört ve şapka dağıttı.

Orhangazi Belediyesi tarafından organize edilen etkinlikler İznik Gölü kenarında bulunan etkinlik alanında devam ederken, Bursa’nın en büyük otomobil sporları gruplarından biri olan Bursa Otomobil Sporları Kulübü üyeleri de etkinliklere otizmli çocuklar için katıldı.

Grup üyeleri 2 yarış otomobili ile geldikleri alanda otizmli çocuklar ile bir araya gelerek onlar için kısa bir gösteri yaptı, ardından ise çocuklara tişört ile şapka hediye etti.

Etkinlik alanında kendilerini karşılayan ve orada oldukları süre boyunca yanlarında olan Orhangazi belediye başkanı Bekir Aydın ise Orhangazi’nin 101. Kurtuluş etkinlerinde kendilerini yalnız bırakmayan grup üyelerine yaptıkları bu anlamlı ziyaret ve hediyeler için teşekkür etti.

bursadabugun.com

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş