Beykoz Belediyesi, Voleybol Sezonunu Açtı

Beykoz Belediyesi, Voleybol Sezonunu Açtı

Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (Beykoz GSK) 2022-2023 Voleybol Sezonu, görkemli bir törenle açıldı. 2021 İşitme Engelliler Dünya Şampiyonluğu ve 2022 İşitme Engelliler Olimpiyat Şampiyonluğu elde elden Sinem Başgöynük ile “Genç Kızlar İstanbul Şampiyonu” olarak ilçeye büyük gurur yaşatan “Genç Takım” oyuncularına kupa ve madalyaları takdim edildi.

Beykoz’da profesyonel spor faaliyetleriyle alt yapıdan şampiyonlar yetiştiren Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (Beykoz GSK) 2022-2023 Voleybol Sezonu açılış töreni gerçekleştirildi.

Recep Şahin Köktürk Spor Salonu’nda düzenlenen açılış törenine, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam, Beykoz GSK Voleybol A Takım Başantrenörü Aykut Aydın ile yardımcı antrenörler, sporcular ve aileleri katıldı.

Törende, voleybolda ilçeyi temsil eden Türkiye Voleybol Federasyonu (TVK) Kadınlar 2. Lig A Takım oyuncuları ile altyapılarından “Minik”, “Midi”, “Küçük” ve “Yıldız” takımlarının oyuncuları tanıtıldı. Daha sonra, kupa ve madalya takdimi yapıldı.

Beykoz GSK Voleybol A Takım oyuncularından Sinem Başgöynük, bu sezon Beykoz’a iki büyük sevinç yaşattı. Başgöynük, 2021 İşitme Engelliler Kadın Voleybol Milli Takımı’nda elde ettiği Dünya Şampiyonluğu ve 2022 Olimpiyat Şampiyonluğu ile ilçeye 2 madalya getirdi.

beykozguncel.com

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş