Batman’da Polis Eşleri Derneğinden, Şehit ve Gazi Çocukları Yararına Kermes

Batman’da Polis Eşleri Derneğinden, Şehit ve Gazi Çocukları Yararına Kermes

Batman İl Emniyet Müdürlüğünde Polis Eşleri Derneği tarafından Polis Evi bahçesinde şehit ve gazi çocuklarına burs vermek amacıyla kermes düzenlendi.

Batman İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç’ın eşi Emine Kıraç’ın öncülüğünde polis eşleri tarafından hazırlanan yiyecek, içecek ve el emekleri satışa sunuldu.

Kermesin açılışında bir konuşma yapan Batman İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, Mersin ilinde Polis evine yapılan hain terör saldırısını kınayarak, “Dün akşam Mersin’de alçakça bir saldırı yapıldı. Bir şehidimiz, yaralılarımız var. Teşkilatımızın başı sağ olsun” dedi. Kermesten elde edilecek gelirin, üniversitede okuyan şehit ve gazi polis çocuklarının eğitimine katkı sunmak amacıyla burs olarak verileceğini belirten Kıraç, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Etkinliğe; Valimiz Ekrem Canalp ve Eşi Dr. Ayten Canalp, Garnizon Komutanı Hava Tuğgeneral İhsan Kaplan, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, Vali Yardımcıları, İl Jandarma Komutanı, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Emniyet mensupları ve eşleri, şehit yakınları ve gaziler katıldı.

batman.gov.tr

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş