Aydın’da Kayıp Epilepsi Hastası Cansu Bulundu

Aydın’da Kayıp Epilepsi Hastası Cansu Bulundu

Aydın’ın Söke ilçesinde sabah evden çıktıktan sonra bir daha haber alınamayan 22 yaşındaki epilepsi hastası Cansu Yıldız için polis ekipleri arama çalışması başlattı. İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin saatler süren çalışması sonucu Cansu Yıldız’ın aynı mahallede başka bir arkadaşının evinde olduğu belirlendi. Cansu, polis ekipleri tarafından ailesine teslim edildi.

Söke ilçesi Çeltikçi Mahallesi’nde yaşayan Mehmet ve Cevriye Yıldız, sabah uyandıklarında epilepsi hastası kızları Cansu’nun evde olmadığını fark etti. Aile, komşularıyla birlikte yaptığı aramada Cansu’ya ulaşamayınca polise kayıp ihbarında bulundu. Polis ekipleri ihbar üzerine Cansu’yu bulmak için çalışma başlattı. Kızlarının bir an önce bulunmasını isteyen Mehmet Yıldız, “Kızımın, epilepsi hastası olduğu için yüzde 70 engelli raporu var. Sabah uyandığımızda evde yoktu. Nereye gittiğini bilmiyoruz. Gitme ihtimali olan her yere baktık ama hiçbir yerde bulamadık. Annesi de ben de Cansu’yu çok merak ediyoruz. Kızımızın bir an önce bulunmasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

“Arkadaşının Evinde Bulundu”

İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin saatler süren çalışması sonucu Cansu Yıldız’ın aynı mahallede başka bir arkadaşının evinde olduğu belirlendi. Cansu, polis ekipleri tarafından ailesine teslim edildi.

DHA

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş