Avcılar Engelliler Derneği, Engelli Vatandaşları Tatile Götürdü

Avcılar Engelliler Derneği, Engelli Vatandaşları Tatile Götürdü

İstanbul’un hiç kuşkusuz en aktif sivil toplum kuruluşlarının başında gelen Avcılar Engelliler Derneği, bu yıl da özel çocuklar ve ailelerini tatilde ağırladı.

Geçtiğimiz günlerde Avcılar sahilinde düzenlediği sünnet şöleni ile bir kez daha gönüllerde taht kuran Avcılar Engelliler Derneği Yönetimi, bu sefer de 20 engelli aileyi ve evlatlarını tatil programında ağırladı.

Tekirdağ, Şarköy Beyaz Balina Otel’de 3 gece tatil yapan aileleri ve uzun bir süre evlerinden çıkamayan engelli vatandaşların bu sayede stres atması sağlandı. Yüzerek ve güneşlenerek yazın keyfini çıkaran engelli vatandaşlar unutulmaz 3 gün yaşarken ailelerin ve çocukların mutluluğu dikkat çekti.

AVENDER Başkanı Ahmet Halit Vardar, her yıl bu organizasyona imza attıklarını ve yapılan organizasyonların zorluğuna değinirken, “Özel çocuklarımız ve aileleri için unutamayacakları 3 gün oldu. Her yıl yaz ayının son günlerinde özel çocuklarımız ve ailelerini Şarköy’de misafir etmeyi sürdüreceğiz. Onların mutlu olması için elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret ediyoruz” açıklaması yaptı.

merkezsiyaset.com

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş