Antalya Adliyesi’nde Engelli ve Yaşlılara Erişilebilir Hizmet

Antalya Adliyesi’nde Engelli ve Yaşlılara Erişilebilir Hizmet

Antalya Adliyesi’ne gelen engelli, yaşlı ve hasta vatandaşlar, bina yerleşkesine adım attıkları andan itibaren özel ilgiyle karşılanıyor.

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı yeni uygulama engelli, hasta ve yaşlıların işlerini kolaylaştırdı. Antalya Adliyesi hizmet binasına gelen engelli, yaşlı ve hasta vatandaşlar, bina yerleşkesine adım attığı andan, işlemlerinin sona erme aşamasına kadar özel ilgi görüyor. İşlemleri hızlı bir şekilde ve hiçbir engele takılmadan kesintisiz süren vatandaşlara güvenlik görevlisi refakat ediyor.

Adliyede görevli personel, vatandaşa adliyedeki işlemlerinin takibi, daha kolay bilgi alması ve yer aramakla vakit geçirmeden işlemlerini daha rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmeleri konusunda yardımcı oluyor. Fiziksel olarak harekat kabiliyeti zayıf olan insanlara hizmet etmekten büyük mutluluk duyduklarını söyleyen adliye yetkili ve görevlileri, engelli, yaşlı ve hasta vatandaşın adalete erişimlerini kolaylaştıracak her adımda yanlarında olmaktan büyük memnunluk duyduklarını söyledi.

DHA

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş