Acun Ilıcalı ve Kızı Motosiklet Kazası Geçirdi: Acun’un Kolu Kırıldı

Acun Ilıcalı ve Kızı Motosiklet Kazası Geçirdi: Acun’un Kolu Kırıldı

Hull City’nin sahibi Acun Ilıcalı, Sarıyer’de motosiklet kazası geçirdi. Kazada Acun Ilıcalı’nın kolu kırılırken, yanında bulunan kızı İlknur Banu Ilıcalı Ceyhun ise hafif yaralandı.

İstanbul Sarıyer’de, Acun Ilıcalı’nın kullandığı motosiklete, ters yönden gelen hafif ticari araç çarptı. Motosikletten düşen Ilıcalı’nın kolu kırılırken, yanında bulunan kızı ise hafif şekilde yaralandı.

Motor kazası haberini alan Acun Ilıcalı’nın yakınları hastaneye akın etti. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile çok sayıda sanatçı da hastaneye gelenler arasında yer aldı.

Kaza, Sarıyer Kemerburgaz Caddesi’nde saat 17:30 sıralarında meydana geldi. Acun Ilıcalı, motosikletle Ayazağa yönüne ilerlediği sırada, ters yönden gelen Recep K.’nın kullandığı hafif ticari araçla çarpıştı.

Motosikletten düşen Ilıcalı’nın kolu kırılırken, arkasında oturan kızı İlknur Banu Ilıcalı Ceyhun hafif şekilde yaralandı. Ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan Ilıcalı ile kızının müşahede altına alındığı öğrenildi.

“Fenerbahçe Başkanı Ali Koç da Hastaneye Geldi”

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile çok sayıda sanatçı hastaneye gelenler arasında yer aldı. Oyuncu İbrahim Büyükak da haberi alır almaz hastaneye geldi. Büyükak, “Duyduğumuz kadarıyla durumu iyi. Şimdi hepsini öğreneceğim” dedi.

AA

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş