6 Yaşındayken Parkta Terk Ettiği Engelli Kızını Esra Erol’da Arıyor!

6 Yaşındayken Parkta Terk Ettiği Engelli Kızını Esra Erol’da Arıyor!

ATV’nin sevilen ve en çok izlenen reyting rekortmeni programı ‘Esra Erol’da’, akılmaz bir olay yaşandı. Esra Erol programına katılan Zeynep Ö., ünlü sunucudan yardım istedi. 25 Eylül 1998 tarihinde, parka bıraktığı kızı Burcu’yu arayan anne Zeynep, eşinin sorumsuz bir kişi olduğunu ve çocuğuna bakmakta zorlandığı için parka bıraktığını söyleyerek çok pişman olduğunu ifade etti. İşte ayrıntılar!

ATV’nin ve Türkiye’nin en çok izlenen reyting rekortmeni programlarından Esra Erol’da Zeynep Ö., konusu ele alındı.

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına katılan Zeynep Ö., 6 yaşındayken Büyükçekmece’de bir parka bıraktığı bedensel engelli kızını aramak için Esra Erol’dan yardım istedi.

25 Eylül 1998 tarihinde, parka bıraktığı kızı Burcu’yu arayan anne Zeynep, eşinin sorumsuz bir kişi olduğunu ve çocuğuna bakmakta zorlandığı için parka bıraktığını söyleyerek çok pişman olduğunu ifade etti.

“ÇOCUĞUMU KARAKOLA BIRAKAN KİŞİYLE EVLENDİM”

24 yıldır yaşadığı bu vicdan azabıyla hayatına devam edemediğini söyleyen Zeynep Hanım, canlı yayında yaptığı açıklamalarla herkesi şaşırttı.

Çocuğunu parka bıraktıktan sonra onu bulan kişiyi takip ettiğini, karakoldan çıktıktan sonra da kendisiyle görüştüğünü söyleyen anne, çocuğunu karakola teslim eden kişiyle bir süre sonra evlendiğini ve o kişiden 2 çocuk sahibi olduğunu itiraf ederek izleyicileri şoke etti.

6 yaşındaki bedensel ve zihinsel engelli kızı Burcu’yu bakımı zor olduğu için parka bıraktığını açıklayan anne “24 yıldır çektiğim azap bitsin, kızımı bulmak için bana yardım edin.

Yalnız olmadığını ve kardeşleri olduğunu bilsin” diyerek Esra Erol’dan destek istedi.

Sabah

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş