17 Ekim Koronavirüs Vaka Sayısı ve Vefat Tablosu Yayınlandı

17 Ekim Koronavirüs Vaka Sayısı ve Vefat Tablosu Yayınlandı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter üzerinden son dakika olarak corona virüs vaka sayısı ve vefat edenlerin sayısı açıklanıyor. 16 Ekim vaka sayısı 1.812, hayatını kaybedenlerin sayısı ise 72 olarak açıklandı. 17 Ekim koronavirüs tablosu yayınlandı. İşte son açıklanan veriler…

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Türkiye’deki koronavirüs verilerini günlük olarak açıklıyor. Açıklanan verilerde; toplam test sayısı, toplam vaka sayısı, toplam vefat sayısı, toplam yoğun bakım hasta sayısı, toplam entübe hastası, toplam iyileşen sayısı ayrıcı bugünkü test sayısı, bugünkü vaka sayısı, bugünkü vefat sayısı, bugünkü iyileşen sayısını açıklıyor. 17 Ekim corona virüs tablosu merak ediliyor.

Korona virüs tablosu

Korona virüs tablosu

17 EKİM KORONAVİRÜS TABLOSU

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, twitter hesabından 17 Ekim koronavirüs tablosunu yayınlayarak, “Bugün yapılan testlerde 1.723 yeni hasta tespit edildi. Ağır hasta sayısını düşürecek olan hastalığın bulaş yollarını engellemektir. Bunun için şuan en önemli silahımız tedbirlere birlikte uymak. Tedbirlere uyarsak kazanan biz olacağız” şeklinde açıklamada bulundu.

Habertürk

KATEGORİLER
ETİKETLER
Bunu Paylaş