Renk Değiştir Lila Mor Siyah Turkuaz Yazı Boyutu A A A | Erişilebilirlik | Kontrast Renk Pembe Sarı
Yaşadıkça

Site Google Bing

Teknoloji

Türk Telekom’dan Engellilere Özel Erişilebilir Yaşam Paketi

Resim : Türk Telekom standı.

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom,  Türkiye’de engellilere yönelik ilk dörtlü teklifi ‘Erişilebilir Yaşam Paketi’ adıyla kullanıma sundu. ‘Erişilebilir Yaşam Paketi’ kapsamında mobil, internet, telefon ve TV hizmetleri engelli müşteriler ve birinci derece yakınlarına özel avantajlarla sunuluyor.

Mobil, internet, telefon ve TV hizmetleri, ister bir arada, ister ayrı ayrı olarak Türk Telekom Bayi ve Ofisleri’nden satın alınabilir.

Engelli bireylerin hayatını kolaylaştırma ve onlara destek olma konusundaki öncü tutumunu sunduğu tarifelerle güçlendiren Türk Telekom, Erişilebilir Tarifeleriyle engelli bireylerin sosyal hayattaki erişim engellerinin kaldırılmasına destek oluyor. Bol bol konuşsun, mesajlaşsın ve internette rahatça dolaşsınlar diye, engelli ve yakınlarına özel hazırlanan Erişilebilir Tarifeleri müşterilerine sunuyor. Ayrıca, Erişilebilir Tarifelerden faydalanan müşteriler, Sesli Yanıt Sistemi’ndeki (IVR) yönlendirmeleri beklemeden, doğrudan çağrı merkezi yetkilisine bağlanabiliyor.

İŞİMİZİN MERKEZİNE MÜŞTERİLERİMİZİN İHTİYAÇLARINI KOYUYORUZ

Türk Telekom ürün ve hizmetlerini sınır tanımadan müşterileriyle buluşturduklarını vurgulayan Türk Telekom Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, “Engelli müşterilerimize yönelik ilk dörtlü teklif olma özelliği taşıyan  ‘Erişilebilir Yaşam Paketi’ ile Türk Telekom olarak yine Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. ‘Erişilebilir Yaşam Paketi’ ile engelli müşterilerimiz; mobil, internet, telefon ve TV hizmetlerimize,  tercihlerine ve ihtiyaçlarına uygun şekilde, ister bir arada, ister ayrı ayrı çok avantajlı fiyatlarla sahip olabilecekler. Ayrıca, engelli müşterilerimiz Türk Telekom ofislerimizde engellilere özel hizmet verme konusunda eğitimli müşteri temsilcilerinden, bütün iletişim ve eğlence ürünlerimizin satışı ve satış sonrasındaki servislerle ilgili konularda destek de alabilecekler. Engelli müşterilerimize özel hazırlanan mobil tarifelerden faydalanan müşterilerimiz IVR’daki yönlendirmeleri beklemeden doğrudan çağrı merkezi yetkilisine bağlanabilecekler” diye konuştu.

Türk Telekom’un Erişilebilir Mobil Tarifeleri arasında;– Erişilebilir Cep 2 GB Tarifesi ile ayda 15 TL’ye her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 2 GB cepten internet,

– Erişilebilir 6 GB Tarifesi ile ayda 29TL’ye her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 6 GB cepten internet,

– Erişilebilir Cep 4 GB Tarifesi ile ayda 22 TL’ye her yöne 1000 Dakika, her yöne 1000 SMS ve 4 GB cepten internet,

– Erişilebilir 8 GB Tarifesi ile ayda 34 TL’ye her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 8 GB cepten internet seçenekleri yer alıyor.

22.06.2018 - Star

Değerlendir (Henüz oy almamış)