Renk Değiştir Lila Mor Siyah Turkuaz Yazı Boyutu A A A | Erişilebilirlik | Kontrast Renk Pembe Sarı
Yaşadıkça

Site Google Bing

Spor

Spor Bakanı Kasapoğlu İşitme Engelliler Futbol Milli Takımıyla Buluştu

Resim : Milli takımın teknik heyeti, Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na kupayı takdim ediyor.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İşitme Engelliler 21 Yaş Altı Avrupa Futbol Şampiyonası'nda şampiyon olan milli takımın teknik heyet ve oyuncularını kabul etti.

Gençlik ve Spor Bakanlığından yapılan açıklamaya göre Bakan Kasapoğlu, İsveç'te düzenlenen şampiyonada finalde Ukrayna'yı yenerek Avrupa şampiyonu olan milli takımla bir araya geldi.

Şampiyon futbolcuları, işaret diliyle "Hoş geldiniz" diyerek karşılayan Bakan Kasapoğlu, organizasyon boyunca milli takımın başarılı performansını yakından takip ettiğini söyledi.

Milli futbolcuların sahada ay-yıldızlı formaya yakışır şekilde mücadele ettiklerini kaydeden Bakan Kasapoğlu, "Sizlerle gurur duyuyoruz. Şampiyona öncesinde gösterdiğiniz başarılar, böylesine değerli bir zaferin geleceğinin sinyallerini veriyordu. Bu kupa bizi her zaman gururlandıran ve duygulandıran bir sembol olacak. Gelecek adına, devamlılık adına sizlerden çok ümitliyiz." ifadelerini kullandı.

Samimi bir ortamda geçtiği belirtilen kabulün ardından Bakan Kasapoğlu, milli sporcuları işaret diliyle "Sizleri seviyoruz" diyerek uğurladı.

16.08.2018 - Skorer

Değerlendir (Henüz oy almamış)